fbpx

  W jakim banku najlepszy kredyt – kredyt hipoteczny w banku PKO BP

  9 mar    Kredyt hipoteczny

  Bank PKO BP to instytucja finansowa, która nie tylko legitymuje się wieloletnim doświadczeniem, ale również potrafi błyskawicznie reagować na potrzeby zgłaszane przez swoich klientów. O prawdziwości tej tezy można przekonać się między innymi wówczas, gdy przedmiotem naszego zainteresowania jest kredyt hipoteczny, okazuje się bowiem, że jest on przyznawany na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.
  Kredyt hipoteczny „Własny kąt” to rozwiązanie stworzone zarówno z myślą o osobach, które posiadają już wkład własny, jak i o tych, które nie mają oszczędności, a jednak marzą o własnym lokum i są gotowe wcielać tego rodzaju marzenia w życie. Bank finansuje nawet do stu procent wartości nieruchomości, znakiem rozpoznawczym tego produktu jest zaś i to, że raty można spłacać nawet przez czterdzieści lat. Co ważne, kredyt udzielany jest nie tylko wówczas, gdy interesuje nas zakup domu jednorodzinnego, mieszkania, działki budowlanej, garażu, czy też miejsca postojowego, ale i wówczas, gdy przedmiotem naszego zainteresowania jest zakup i zagospodarowanie działki rekreacyjnej, spłata kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku, czy też przebudowa budynków albo oddzielnych pomieszczeń niemieszkalnych na takie, w których można będzie zamieszkać. Kredyt zaciągany jest w złotych polskich, a posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku PKO BP sprawia, że może być on przyznawany na preferencyjnych warunkach.
  Mówiąc o korzyściach zaciągnięcia kredytu hipotecznego w banku PKO BP nie można zapominać również o tym, że jest on kierowany do wszystkich osób fizycznych posiadających tak zwaną zdolność kredytową, a osoby, które decydują się na ubieganie się o niego mogą same zdecydować, czy raty kredytu mają by równe, czy też malejące. Kredyt charakteryzuje przy tym niska marża, osoba, która go spłaca nie może więc narzekać na ukryte koszty, z istnienia których trudno było zdać sobie sprawę przed podpisaniem stosownej umowy.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *