fbpx

  Z domu 200 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

  23 mar    Konto osobiste
  200 zł promocja BNP Paribas

  BNP Paribas ruszył z super łatwą promocją dostosowaną do obecnej sytuacji epidemicznej. W zamian za założenie konta osobistego (online), wykonanie łącznie 4 przelewów i zapewnienie 2 wpływów możemy zgarnąć 200 zł premii w gotówce! 🙂

  PROMOCJA TRWA DO 06.04.2020 LUB DO WYCZERPANIA 4000 WNIOSKÓW.

  Jak skorzystać z promocji:
  Zostań w domu?

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.04.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) będziemy mieć czas maksymalnie do 27.04.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum (a paczkę polecam zdezynfekować, tak na wszelki wypadek :-)).

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 4000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Pośpiesz się!

  Warunki: 200 zł… bez transakcji kartą!

  Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

  • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej w kwietniu oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł również w kwietniu

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir z konta osobistego, np. na swoje konto w innym banku. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Drugą nagrodę, czyli ponownie 100 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz ich ponowne spełnienie w maju – z tą różnicą, że tym razem wymagane jest zapewnienie wpływów na min. 1000 zł (oraz 2 przelewy środków).

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  I to tyle! Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.05.2020. O drugiej dowiemy się 24.06.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.05.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

  Wypłata nagrody nastąpi do 31.05, a kolejnej – do 30.06. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *