fbpx

  SuperHIT! Rekordowe 500 zł premii za założenie konta Millennium 360° (7% na koncie oszczędnościowym)!

  2 wrz    Konto osobiste
  Konto Millenium

  Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy rekordowe 500 zł za założenie konta Millennium 360°. A dla oszczędzających – aż 7% na koncie oszczędnościowym Profit do 200 00 zł.

  Złap 500 zł z kontem Millennium 360°

  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2019. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
  • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

  Przystąp do promocji

  UWAGA! Wniosek powinniśmy złożyć do 31.10.2022, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

  Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 10 dni od otwarcia konta zasilimy je kwotą min. 1000 zł, a do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 płatności kartą (nie BLIKiem!) oraz aktywujemy aplikację mobilną banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 200 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

  A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnimy poniższe warunki:

  • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
  • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą

  Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

  Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

  I to tyle! 300 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 500 zł w gotówce 🙂

  Ile kosztuje konto Millennium 360°?

  Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

  Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *