fbpx

  Darmowe promocyjne konto w mBanku – czy warto?

  11 mar    Konto osobiste

  mBank kusi klientów kolejną promocją – tym razem można otworzyć zupełnie darmowe konto osobiste, a przy okazji zgarnąć 150 złotych zwrotu za wykonane zakupy. Dowiedz się więcej o promocji eKonto standard i sprawdź, z jakimi zaletami wiąże się prowadzenie rachunku w mBanku.

  Konto osobiste w mBanku

  Jak można uzyskać 150 złotych zwrotu za zakupy?

  „Konto podwójnie zarabiające” to już trzecia odsłona promocji dedykowanej nowym klientom mBanku. Może z niej skorzystać każdy, kto zawrze umowę o prowadzenie indywidualnego rachunku (eKonto Standard) w dniach od 20.08.2018 do 14.01.2019 roku.

   

  Żeby spełnić warunki promocji, należy:
  – założyć konto w dniach od 20.08.2018 do 14.01.2019 roku,
  – zalogować się do aplikacji mobilnej i załadować konto min. 1000 zł miesięcznie,
  – wykonać transakcje BLIK-iem lub kartą:

  • od 5 do 9 transakcji – 10 zł premi
  • od 10 do 14 transakcji – 20 zł premii
  • 15 i więcej transakcji – 30 zł premii

  Korzystając aktywnie z konta, miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie 30 zł premii. Promocja obowiązuje przez 5 miesięcy.

  Każdego miesiąca zwrot za zakupy wynosi 2% (ale max. 50 zł). Ponieważ można korzystać z promocji przez pięć kolejnych miesięcy, maksymalna wartość możliwej do uzyskania premii wynosi 150 zł. Promocja wygasa wraz z początkiem 2019 roku.

  Wysokie oprocentowanie nominalne

  Ponadto uczestnicy promocji mogą liczyć na dodatkową premię w postaci wysokich odsetek od kwoty zgromadzonej na rachunku. Jeśli właściciel konta posiada na nim do 3 tysięcy złotych, oprocentowanie nominalne wyniesie 3% w sali roku. Kapitalizacja odsetek jest miesięczna, a nadwyżki finansowej nie obejmuje żadne oprocentowanie. Co istotne, odsetki są wypłacane aż przez siedem kolejnych miesięcy od podpisania umowy.

  Czy eKonto standard rzeczywiście będzie darmowe?

  Na początek przyjrzyjmy się zestawieniu opłat. Oto, ile będą nas kosztować poszczególne czynności i udogodnienia:
  – otwarcie i prowadzenie rachunku – 0 zł,
  – przelewy internetowe w złotówkach – 0 zł,
  – wypłaty z bankomatów mBank, Euronet, Planet Cash i BZ WBK od 100 zł w górę – 0 zł,
  – płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIK – 0 zł,
  – płatność za kartę – 4 zł, ale przy min. 5 transakcjach miesięcznie – 0 zł.

  Jak widać, eKonto standard może być zupełnie darmowe, o ile spełnimy kilka warunków. Po pierwsze – warto wypłacać gotówkę tylko w wybranych bankomatach i wyłącznie w większych ilościach. Korzystanie z bankomatów innych sieci wiąże się z naliczeniem 3% prowizji (min. 5, max. 9zł). Z kolei kiedy wypłacimy jednorazowo mniejszą ilość gotówki niż wymagane 100 zł, poniesiemy dodatkową opłatę w wysokości 1,3 zł. mBank wychodzi jednak z korzystną propozycją także dla osób, którym zależy na bezpłatnych wypłatach ze wszystkich bankomatów. Mogą one wykupić stosowną usługę za zaledwie 5 zł miesięcznie.

  Drugi newralgiczny punkt dotyczy korzystania z debetowej karty płatniczej wydawanej do rachunku. Może być ono bezpłatne, trzeba jednak pamiętać, żeby wykonywać nią przynajmniej 5 transakcji na miesiąc. Mimo wszystko są to bardzo uczciwe warunki, których spełnienie nie wymaga wiele wysiłku. Na tle oferty innych banków propozycja mBanku wypada bardzo korzystnie.

  Jak otworzyć eKonto Standard w promocji?

  mBank wyróżnia się na tle konkurencji doskonałą bankowością internetową i dopracowanym, przejrzystym systemem mobilnym. Konto osobiste można otworzyć przez internet, wypełniając wniosek online i potwierdzając umowę za pośrednictwem kuriera. Kurierzy dzwonią do wnioskodawców w ciągu max. 2 dni. Można także udać się do tradycyjnej placówki i okazać dokument tożsamości nie – kurierowi, ale pracownikowi banku. Wtedy umowa zostanie podpisana na miejscu. W obu przypadkach należy później aktywować konto zgodnie z przystępną i czytelną instrukcją zawartą w pakiecie aktywacyjnym.

  [inbound_button font_size=”20″ color=”#c8232b” text_color=”#ffffff” icon=”” url=”https://www.mbank.pl/mgm/konta-ekonto.html?numer=malachm” width=”” target=”_self”]Załóż konto w mBanku[/inbound_button]

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.