fbpx

  Aż 400 zł za założenie darmowego konta BNP Paribas!

  9 cze    Konto osobiste
  Promocja BNP - Premia dla Ciebie

  BNP Paribas znów zaskoczył, możemy zgarnąć rekordową premię za założenie konta. W zamian za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie kilku prostych warunków możemy zyskać 350 zł w gotówce oraz 50 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka!

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. NOWA PROMOCJA TU.

  Jak zdobyć: Premia dla Ciebie?

  Jeżeli chcemy skorzystać z promocji, to należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.06.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 19.07.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  350 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki

  Premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

  • wykonanie min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay w lipcu oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł w lipcu

  Jeśli chodzi o transakcje kartą dodaną do portfela Google Pay/Apple Pay, to oczywiście chodzi o wszystkie realne płatności na dowolne kwoty – na przykład w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Drugą nagrodę, w wysokości 200 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay w sierpniu oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł w sierpniu
  • wykonanie min. 2 przelewów (GOonline lub przez aplikację mobilną GOmobile) również w sierpniu

  Jeśli chodzi o trzeci warunek, to regulamin mówi o najzwyklejszych przelewach Elixir z konta osobistego, np. na swoje konto w innym banku. Warunek ten łatwo więc spełnić (zresztą tak jak poprzednie :)).

  Co z trzecią nagrodą? 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz, dodatkowo, wykonanie min. 5 transakcji Apple Pay / Google Pay w każdym z miesięcy: wrzesień, październik, listopad.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.08.2020. O drugiej dowiemy się 23.09.2020, a o trzeciej – do 23.12.2020. Same nagrody będziemy otrzymywać do końca danego miesiąca – czyli do końca sierpnia, września i grudnia.

  Ale uwaga: aby odebrać premię gotówkową konieczne będzie uzupełnienie danych do jej odbioru w terminie do 26.08.2020. Informacje jak to zrobić znajdziemy w wysłanym kilka dni wcześniej mailu.

  50 zł do biedronki trafi do nas w formie 13-cyfrowego kodu karty wysłanego do nas SMSem.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *