fbpx

  500 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

  2 kw.    Konto osobiste
  BNP Paribas 500

  Super promocja BNP Paribas do zgarnięcia aż 500 złW zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy otrzymać 500 zł. Kwota wypłacana jest w gotówce (a nie np. w bonach czy kuponach).

  Promocja taka bardzo rzadko się zdarza, ponieważ banki nie chcą płacić aż 500 zł za założenie konta.

  „Mega szansa” od BNP Paribas z promocją 500 zł

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

  Jeśli spełniasz powyższe warunki to wystarczy, że do 30.04.2022 zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 22.05.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później!

  Premia w trzech transzach

  Premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w maju 2022:

  • wykonamy min. 1 przelew

  Chodzi o najzwyklejszy przelew (typu Elixir) wykonany np. na swoje konto w innym banku za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej).

  Kolejną nagrodę, czyli tym razem aż 200 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w czerwcu 2022:

  • wykonamy min. 5 przelewów oraz
  • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł

  Pierwszy warunek jest analogiczny jak ostatnio, natomiast jeśli chodzi o wpływy: akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  Co z ostatnią nagrodą? Tu warunki będą nieco inne. Oczywiście konieczne jest spełnienie warunków w poprzednich miesiącach, a następnie płacenie kartą za zakupy 🙂

  Bank zwróci nam bowiem 10% wartości zakupów z lipca, sierpnia i września – ale nie więcej, niż 50 zł miesięcznie. Oznacza to, że najlepiej wydawać koło 500 zł miesięcznie, aby zgarnąć maksymalną nagrodę 3×50 = 150 zł.

  Dla formalności dodam, że chodzi o normalne płatności w sklepach lub internecie za realne towary czy usługi (wykluczone są ułatwiacze płatności z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

  Kiedy otrzymam nagrodę 500 zł?

  Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 17.06, o drugiej – do 26.07, a o trzeciej – do 26. dnia danego miesiąca. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca, natomiast w celu odbioru przelewu konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 26.06.

  Przelewy trafią na nasze konto odpowiednio do:

  • 30 czerwca – 150 zł za otwarcie konta i wykonanie 1 przelewu w maju,
  • 31 lipca – 200 zł za aktywność w czerwcu,
  • 31 sierpnia – do 50 zł za płatności kartą w lipcu,
  • 30 września – do 50 zł za płatności kartą w sierpniu,
  • 31 października – do 50 zł za płatności kartą we wrześniu.

  Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

  Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
  Opłata za prowadzenie konta0 zł0 zł
  Opłata za kartę0 zł5 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
  Przelew przez internet0 zł0 zł

  Dokumenty

  Regulamin promocji Mega Szansa

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *