fbpx

  420 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

  31 sty    Konto osobiste
  BNP Paribas Konto

  Ruszyła kolejna świetna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 400 zł w gotówce oraz 20 zł w formie e-kodu do Costa Coffee.

  • 20 zł voucher do Costa Coffee już za samo otwarcie konta
  • 400 zł w gotówce za kilka aktywności na koncie

  Kawa z premią od BNP Paribas

  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.02.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 20.02.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

  Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

  400 zł + bon w czterech transzach

  Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 20 zł do Costa Cofee, otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji.

  Kolejną, czyli 125 zł w gotówce, otrzymamy jeśli spełniliśmy powyższe warunki oraz w marcu 2022:

  • wykonamy płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
  • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

  W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to zaliczane są wszelkie „normalne” płatności w sklepach (np. za zakupy spożywcze, paliwo, w piekarni, usługi fryzjerskie itp) czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” płatności czyli transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam stronę jakimcc.pl.

  Kolejną nagrodę, czyli ponownie 125 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w kwietniu 2022:

  • wykonamy płatności BLIK na min. 200 zł
  • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

  Pierwszy punkt jest identyczny jak miesiąc wcześniej, tylko zamiast płatności kartą dokonujemy ich tym razem BLIKiem.

  Czwarta nagroda, czyli 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w maju 2022:

  • wykonamy płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
  • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

  Spełniamy wiec te same warunki, co w marcu.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 10.03, o drugiej – do 20.04, o trzeciej – do 26.05, a o czwartej – do 27.06.2022. W drugim mailu organizator poprosi nas o uzupełnienie danych do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 26.04 (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *