fbpx

  400 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas!

  18 lis    Konto osobiste
  400 zł za konto od BNP Paribas

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. SPRAWDŹ DRUGĄ PROMOCJĘ TU i ZDOBĄDŹ 350 zł

  W zamian za podpisanie umowy oraz spełnienie warunków aktywności możemy zgarnąć łącznie 400 zł. W gotówce! 🙂

  Konto z zyskiem

  Należy być nowym klientem banku, aby skorzystać z promocji, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Okres karencji jest bardzo krótki 🙂

  Trzeba pamiętać, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie dyskwalifikuje nas z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.12.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Czas podpisania umowy maksymalnie do 20.12.2019. Pamiętajmy: w czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Samą umowę o konto podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula, która trwa do osiągnięcia 4500 Rejestracji w Promocji. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Pośpiesz się!

  Rekordowe 400 zł premii!

  Aby zgarnąć pierwszą nagrodę o wartości 100 zł należy (oprócz zawarcia umowy o konto) wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty. Musimy zrobić to jeszcze w grudniu.

  Regulamin zaznacza, że powinny to być najzwyklejsze płatności za towary i usługi – odpadają wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotu kartą – te są bowiem wykluczone przez regulamin (kody MCC terminala: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Aczkolwiek z doświadczenia z poprzednich promocji można wywnioskować, że chodzi jedynie o transakcje na rzecz tych podmiotów – same transakcje przy użyciu np. PayU na Allegro są OK.

  Kolejne 100 zł zyskamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą w styczniu – przy czym tym razem bank nie będzie patrzył na ilość, ale na wydaną kwotę – wymagane jest zrobienie zakupów na min. 300 zł. Pozostałe wykluczenia są identyczne, jak w grudniu.

  Trzecia stówka przyznana będzie za spełnienie warunków w lutym, a tym razem bank wymaga od nas wykonania transakcji na łącznie min. 300 zł (czyli jak w styczniu) ale, oprócz tego, otrzymanie wpływów na min. 1000 zł. Tu również pojawiają się pewne ograniczenia – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku 🙂

  Ostatnie 100 zł otrzymamy za spełnienie identycznych warunków w marcu (wydanie 300 zł + wpływ 1000 zł), przy czym dorzucony tu został jeszcze jeden warunek: wykonanie min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline, GOmobile). Chodzi o zwyczajne, najprostsze przelewy Elixir.

  Pamiętajmy również, że promocja jest niejako „schodkowa”. Aby np. dostać trzecią nagrodę musimy nie tylko spełnić dane warunki, ale również otrzymać nagrodę drugą (a aby dostać nagrodę drugą – trzeba spełnić warunki nagrody pierwszej). Innymi słowy przegapienie danego warunku sprawia, że kolejnych nagród nie uzyskamy!

  Kiedy otrzymam nagrody?

  Organizator promocji poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody do 20.01, a kolejnych – miesiąc, dwa oraz trzy miesiące później. Po pierwszej wiadomości konieczne jednak będzie podanie numeru rachunku do odbioru nagrody – będziemy mieć na to czas do 26.01.2020. Instrukcje znajdziemy w mailu. Przelew nagrody trafi do nas do 31.01.2020. Kolejne będą przelewane do końca kolejnych miesięcy, już bez wymogu uzupełniania danych.

  Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

  W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

  Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza 🙂

  Na co czekasz?

  Przystąp do promocji „Konto z zyskiem”

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *