fbpx

  350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

  19 lut    Konto osobiste
  BNP Paribas promocja

  Do wzięcia 350 zł w najnowszej promocji konta osobistego BNP Paribas. Warunki bardzo proste do spełnienia. Wystarczy, że wykonamy 5 transakcji kartą, 4 przelewy oraz dwukrotnie zapewnimy wpływy.

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA

  Jak skorzystać z promocji: Chwyć premię?

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.03.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 22.03.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Umowę podpisujemy SMSem przez serwis Autenti, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty. Autenti to serwis umożliwiający szybko online podpisać umowę z bankiem (trzeba przygotować skan dowodu osobistego).

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć, bo tak wysokiej premii w BNP nie było już od dawna!

  Warunki: 350 zł po spełnieniu kilku prostych warunków

  Premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł na start, za podpisanie umowy w wyznaczonym terminie oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w marcu.

  Kwota transakcji jest bez znaczenia (może to być nawet 1 zł). Muszą to być zwykłe transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Nie mogą to być wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

  Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

  Drugą nagrodę, w wysokości aż 250 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz tych poniżej:

  • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub GOmobile) w każdym z miesięcy: kwiecień i maj 2020 oraz
  • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł w każdym z tych dwóch miesięcy.

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir, np. na swoje konto w innym banku. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.04.2020. O drugiej dowiemy się do 22.06.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 26.04.2020.

  Wypłata nagrody nastąpi do 30.04, a kolejnej – do 30.06. Wtedy już nie musimy nic podawać – organizator będzie wiedział, gdzie wysłać przelew.

  >> ODBIERZ 350 ZŁ ZA KONTO <<

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   One Comments “350 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

   1. Świetna promocja, kurde więcej takich. Już założyłem konto, teraz tylko sprełnić warunki i czekam na kasę.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *