fbpx

  350 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

  21 sty    Konto osobiste
  Postaw na konto

  Nowa promocja w tym roku 2021 – BNP Paribas z wysoką premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego możemy otrzymać 350 zł premii. Do dzieła.

  Postaw na konto z BNP Paribas

  Jeżeli chcemy skorzystać z promocji, to trzeba być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.02.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.03.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Należy pamiętać, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

  350 zł w trzech ratach

  Nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub GOmobile w marcu 2021 oraz
  • otrzymanie wpływów na min. łącznie 500 zł również w marcu 2021

  W przypadku pierwszego punktu sprawa jest dość prosta: wykonujemy po prostu najzwyklejszy przelew Elixir np. na swoje konto w innym banku. Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pierwsze przelać 500 zł, a następnie je oddać skąd przyszły. Warunki spełnione 😉

  A jak zgarnąć kolejne 100 zł? Wystarczy, że spełniliśmy powyższe warunki oraz, dodatkowo, w kwietniu 2021:

  • wykonamy min. 6 płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty oraz
  • otrzymamy wpływy na min. łącznie 1000 zł

  W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to warunki są takie same, jak poprzednio.

  Ostatnią nagrodę, tym razem o wartości 150 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz w maju 2021:

  • wykonamy min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub GOmobile
  • wykonamy min. 6 płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty oraz
  • otrzymamy wpływy na min. łącznie 1000 zł

  Jest to de facto połączenie warunków z pierwszego i drugiego miesiąca. Oczywiście zasady są ciągle te same.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z premii trafi do nas, odpowiednio, do: 19.04, 27.05, 28.06.2021. Po otrzymaniu pierwszego maila będziemy mieć czas do 26.04 na uzupełnienie danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas do końca kwietnia, a kolejne – do końca maja i czerwca.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *