fbpx

  350 zł w gotówce za założenie darmowego konta od BNP Paribas!

  15 wrz    Konto osobiste
  BNP premia

  Świetna promocja BNP Paribas w której możemy otrzymać bardzo wysoką premię za założenie darmowego konta osobistego. Aż 350 zł otrzymasz w gotówce.

  Jak zdobyć: Premiuj z BNP Paribas

  Do skorzystania z promocji musisz być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

  Jeżeli spełniasz powyższe warunki to wystarczy, że do 27.09.2020 zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożysz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla Ciebie linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 18.10.2020.

  Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową jak w innych bankach (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  350 zł w gotówce

  Nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

  • zalogowanie się do bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) w październiku
  • wykonanie min. 2 przelewów przez bankowość elektroniczną również w październiku

  Jeśli chodzi o drugi podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir – np. na swoje konto w innym banku

  Drugą nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo w listopadzie 2020:

  • zalogowanie się do bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile)
  • wykonanie transakcji kartą na łącznie min. 300 zł
  • zapewnienie wpływów na łącznie min. 1000 zł.

  Jeśli chodzi o transakcje kartą to chodzi oczywiście o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie (podając jej dane) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.11.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 26 listopada na zalogowanie się do strony promocji (instrukcja będzie w mailu) i uzupełnienie danych do odbioru premii. Przelew 150 zł trafi do nas do 30.11.2020.

  Co z drugą nagrodą? Informacja o zgarnięciu premii trafi do nas do 23.12.2020. Przelew 200 zł otrzymamy do 31.12.2020.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *