fbpx

  350 zł w gotówce + 35 zł do Legimi w prostej promocji BNP Paribas!

  27 lis    Konto osobiste
  Premia 350 zł

  Super promocja BNP Paribas w ramach której nowi klienci mogą otrzymać aż 385 zł premii! 350 zł otrzymamy w gotówce, a 35 zł w formie kodu umożliwiającego skorzystanie z jednego eBooka lub Audiobooka w serwisie Legimi. Co najważniejsze: warunki promocji są niesamowicie proste do spełnienia!

  Jak zdobyć: Bankowo zasłuchani

  Należy być nowym klientem banku, aby skorzystać z promocji, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 14.12.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 27.12.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

  350 zł w gotówce + 35 zł do Legimi

  Nagroda podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli kod o wartości 35 zł do wykorzystania na eBooka lub audiobooka w serwisie Legimi, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto i nadanie PINu do karty w regulaminowym czasie 🙂

  Drugą nagrodę, czyli tym razem 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty) w styczniu oraz
  • wykonanie min. 1 przelewu (przez GOonline lub GOmobile) również w styczniu

  W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC.

  W warunku dotyczącym przelewów chodzi natomiast o zwykłe przelewy elixir np. na swoje konto w innym banku.

  Trzecią nagrodę, czyli ponownie 100 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w lutym 2021:

  • wykonanie min. 4 przelewów (przez GOonline lub GOmobile)

  Ostatnia nagroda: 150 zł zgarniemy za spełnienie poprzednich warunków, a następnie w marcu 2021:

  • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty) oraz
  • zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł

  Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  W przypadku transakcji bezgotówkowych warunki są te same, co wcześniej, czyli wykonujemy najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość mailowa o otrzymaniu każdej z premii trafi do nas: do: 20.01, 18.02, 22.03 oraz 22.04.2021. Aby odebrać premię w gotówce będziemy jeszcze musieli uzupełnić swoje dane do jej odbioru do 23.02.2021. Instrukcję jak to zrobić znajdziemy w drugim mailu.

  Kod promocyjny do Legimi trafi do nas do końca stycznia, natomiast wypłaty gotówki – do końca lutego, marca i kwietnia.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *