fbpx

  350 zł na Mikołajki od BNP Paribas!

  6 gru    Kredyt hipoteczny
  350 zł za konto w BNP Paribas

  Promocja BNP Paribas przygotowana na mikołajki. Za założenie konta osobistego możemy otrzymać 250 zł w gotówce oraz 100 zł w formie bonu do H&M. Należy się pośpieszyć – oferta mikołajkowa będzie dostępna przez tylko 3 dni!

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. PROMOCJA 350 zł SPRAWDŹ TU.

  Mikołajki z bankiem

  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich (zaledwie) 9 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.12.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 20.12.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

  Przystąp do promocji

  Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  350 zł w trzech krokach

  Tytułowa premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w formie e-karty upominkowej H&M, zgarniemy za… sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto!

  Drugą nagrodę, czyli 100 zł w gotówce, zyskamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 250 zł w styczniu 2020 (grudniowe się nie liczą).

  Bank zaznacza tu dodatkowo, że chodzi o najzwyklejsze płatności kartą w sklepach, na stacjach paliw, w marketach czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

  Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

  A jak zdobyć trzecią nagrodę, tym razem 150 zł w gotówce? Wystarczy, że w lutym 2020 wykonamy 5 transakcji kartą (tym razem na dowolne kwoty, z identycznymi wykluczeniami jak w styczniu) oraz otrzymamy wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł.

  Co bank rozumie pod pojęciem „wpływy”? Wszystko to co wpłynie na konto, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najlepiej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  I to tyle! Wiadomość z kodem do H&M otrzymamy bardzo szybko, bo do 3.01.2020. Informacja o drugiej nagrodzie trafi do nas natomiast do 20.02.2020. Będziemy mieć wtedy 5 dni na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi na nasze konto do 29.02.2020.

  Podobnie będzie z trzecią nagrodą – informacje o jej zdobyciu otrzymamy do 20.03, natomiast przelew trafi do nas do 31.03.2020. Tu już nie będzie konieczności uzupełniania danych do jej odbioru (bo zrobiliśmy to w lutym).

  Przystąp do promocji „Mikołajki z bankiem

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   One Comments “350 zł na Mikołajki od BNP Paribas!

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *