fbpx

  300 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

  9 lut    Konto osobiste
  Promocja BNP Paribas

  Kolejna świetna promocja BNP Paribas. Za założenie i korzystanie z darmowego konta możemy otrzymać aż 300 zł – w gotówce. Promocja nie wymaga od nas wykonywania żadnych transakcji kartą! Co nas bardzo cieszy 🙂

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. SPRAWDŹ DRUGĄ PROMOCJĘ TU i ZDOBĄDŹ 350 zł

  Konto w lutym – BNP Paribas

  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 16.02.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 29.02.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Umowę podpisujemy SMSem przez serwis Autenti, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty. Autenti to serwis umożliwiający szybko online podpisać umowę z bankiem (trzeba przygotować skan dowodu osobistego).

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  Warunki: 300 zł bez transakcji kartą!

  Premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie.

  Drugą nagrodę, czyli aż 150 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo:

  • wykonanie min. 4 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej w marcu oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł również w marcu

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir, np. na swoje konto w innym banku. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Ostatnią, trzecią nagrodę, czyli 100 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz ich ponowne spełnienie w kwietniu oraz maju. Oznacza to, że w każdym z tych miesięcy powinniśmy znów zrobić 4 zwykłe przelewy oraz zapewnić wpływy min. 1000 zł.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.03.2020. O drugiej dowiemy się 20.04.2020, a o trzeciej – najpóźniej 20.06.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.03.2020.

  Wypłata nagrody nastąpi do 30.03, a kolejnych – do 30.04 oraz 30.06. Wtedy już nie musimy nic podawać – organizator będzie wiedział, gdzie wysłać przelew.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *