fbpx

  300 zł premii za założenie darmowego konta w BNP Paribas w Nowym Roku

  20 sty    Konto osobiste
  300 zł od BNP Paribas

  Świetna wiadomość, ponieważ ruszyła w nowym roku kolejna promocja BNP Paribas, gdzie do zdobycia jest aż 300 zł premii w gotówceWystarczy, że założymy Konto Otwarte na Ciebie i będziemy z niego aktywnie korzystać 🙂

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. SPRAWDŹ DRUGĄ PROMOCJĘ TU i ZDOBĄDŹ 350 zł

  Jak skorzystać z promocji w nowym roku

  Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego ROR. Jeżeli chcemy skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie ma nic wspólnego z tym.

  Spełniając powyższe warunki wystarczy, że  zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (Pamiętaj!: zaznacz wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową „Otwartą na Świat” i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek) do 6.02.2020. Finalizacja umowy – podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 21.02.2020.

  Umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Jeżeli pula zostanie przekroczona możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Pośpiesz się!

  Warunki: 300 zł w trzech transzach

  Premia podzielona jest na trzy transze:

  Pierwszą nagrodę, czyli 50 zł, zyskacie za podpisanie umowy oraz wykonanie w lutym 2020 minimum 5 transakcji bezgotówkowych, na dowolną kwotę. Musimy pamiętać, że bank bierze pod uwagę jedynie realne, płatności w sklepach, marketach, w paliwach czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

  Uwaga: Musimy uważać, ponieważ płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

  Drugą nagrodę, czyli 100 zł premii, otrzymacie pod warunkiem spełnienia warunków pierwszej premii i w marcu oraz kwietniu, dodatkowo: wykonacie transakcję bezgotówkową kartą na min. 300 zł w danym miesiącu oraz zapewnicie wpływ na konto na kwotę conajmniej 1000 zł

  W przypadku pierwszego podpunktu warunki są takie same, jak poprzednio (tylko tym razem chodzi o wydanie min. 300 zł, niezależnie od ilości transakcji). Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to zgodnie z regulaminem akceptowane są bowiem wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Trzecią nagrodę, czyli 150 zł premii, otrzymacie za spełnienie identycznych warunków jak przy drugiej premii, ale w maju oraz czerwcu 2020 roku. Jasnym jest to, że w każdym z tych miesięcy musimy wykonać płatności na min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na min. 1000 zł.

  Informacja o zdobyciu nagrody

  Do 20.03.2020 zostanie wysłany do Was mail o przyznaniu pierwszej nagrody. Będziecie mieć wtedy czas do 25.03.2020 roku na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Sama premia trafi do nas do 31.03.2020.

  O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni do 22.05.2020. Przelew trafi do nas do 31.05.2020. Nie trzeba już będzie ponownie uzupełniać danych do odbioru.

  Ostatnią, trzecią nagrodę, otrzymamy do 31.07.2020, natomiast mail z informacją trafi do nas 24.07.2020.

  Złóż wniosek o konto w BNP Paribas za 300 zł premii

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   One Comments “300 zł premii za założenie darmowego konta w BNP Paribas w Nowym Roku

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *