fbpx

  300 zł premii za mKonto Intensive od mBanku

  13 lut    Konto osobiste
  mBank - mKonto Intensive

  Kolejna promocja na konto założone w mBanku. Możemy zyskać 300 zł premii za założenie mKonta Intensive.

  mKonto Intensive z premią

  Trzeba być nowym klientem, aby skorzystać z promocji – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017. W regulaminie zaznaczono, że chodzi o rachunki tego typu z numerem rozliczeniowym (3-10. cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunku firmowego) lub karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

  Spełniasz powyższe warunki? to do dzieła. Wystarczy, że złożymy wniosek o mKonto Intensive oraz kartę debetową (wszystko razem na tym samym wniosku) nie później, niż 31.03.2020. Oprócz tego konieczne będzie zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji, a następnie zawarcie umowy.

  Przystąp do promocji

  Kolejno. Pierwszą część premii, w wysokości 200 zł, otrzymamy za spełnienie dwóch prostych warunków: dokonanie 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem do końca pierwszego pełnego miesiąca (po podpisaniu umowy) oraz za zapewnienie wpływu min. 7000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. Należy uważać, aby nie był to przelew z innego rachunku w mBanku którego jesteśmy posiadaczem. Mogą być to przelewy własne, ale z innego konta w banku.

  Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, który mieliśmy na spełnienie warunków. Przykładowo:

  jeżeli Uczestnik przystąpił do Promocji 10. lutego, to transakcje będzie wykonywać do końca marca, a do końca kwietnia nastąpi zwrot

  A jak zdobyć pozostałe 100 zł premii? Wystarczy, że ponownie wykonamy min. 5 transakcji kartą i/lub BLIKiem oraz zapewnimy wpływy na min. 7000 zł w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie będzie to kwiecień, a premię otrzymamy do końca maja.

  Darmowa karta Visa Świat Intensive

  Oprócz premii pieniężnej uczestnicy promocji zyskują zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy – pod warunkiem, że wykonamy min. 5 transakcji kartą w każdym miesiącu (oraz kartę zamówiliśmy we wniosku o konto).

  Po tym okresie karta Visa Świat Intensive będzie nas kosztować 10 zł miesięcznie (o ile z niej nie zrezygnujemy), jednak pozwala na bezprowizyjne płatności oraz wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Nawet po zakończeniu promocji wydawanie 10 zł miesięcznie może mieć sens, o ile regularnie podróżujemy / płacimy za granicą.

  mKonto Intensive

  mKonto Intensive to rachunek, który jest przeznaczony dla klientów bardziej zamożnych – dlatego jego prowadzenie może nas kosztować aż 49,5 zł miesięcznie. Opłaty możemy się jednak pozbyć w banalny sposób – wystarczy przelać na rachunek sumarycznie min. 7000 zł w danym miesiącu (nie są brane pod uwagę przelewy własne w mBanku, zakończenia lokat lub zaciągnięcia kredytu w mBanku, operacje związane z zakupem funduszy inwestycyjnych w mBanku lub eMaklerem). Generalnie przelew z naszego konta w innym banku jest jak najbardziej OK.

  Opłata nie jest również pobierana, jeśli suma obrotów na eMaklerze wynosi min. 100 000 zł lub jeśli posiadamy min. 100 000 zł aktywów w mBanku.

  Jeśli natomiast chodzi o kartę debetową, to standardowo do rachunku wydawana jest karta MasterCard Intensive, która kosztuje 0 zł miesięcznie. Nie płacimy również za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – choć w tym drugim przypadku musimy się liczyć z niekorzystnym przewalutowaniem. Dlatego tu ew. dobrym rozwiązaniem jest wspomniana wyżej karta Visa Świat Intensive.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *