fbpx

  270 zł za założenie darmowego Konta od BNP Paribas

  4 lip    Konto osobiste
  270 zł BNP premia

  Promocja BNP Paribas, możemy otrzymać premię za założenie darmowego konta osobistego. 20 zł za podpisanie umowy do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee, a 250 zł (w gotówce) – za spełnienie łatwych warunków aktywności.

  Jak zdobyć: Promocja Kawa z Bankiem

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 24.07.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.08.2020.

  Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  Warunki: 20 zł do Costa Coffee + 250 zł w gotówce

  Pierwszą nagrodę, czyli kartę podarunkową o wartości 20 zł, zgarniemy za spełnienie wszystkich powyższych warunków – czyli założenie promocyjnego konta 🙂

  Pozostała nagroda podzielona jest natomiast na kolejne dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł w sierpniu oraz
  • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł również w sierpniu.

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze płatności kartą w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

  Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” (z konta) wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Drugą nagrodę, w wysokości 150 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł zarówno we wrześniu, jak i październiku oraz
  • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł zarówno we wrześniu, jak i październiku.

  Oczywiście wymogi co do płatności i wpływów są identyczne, jak poprzednio.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody (karty podarunkowej Costa Coffee) trafi do nas do 22.09.2020. Bank przekaże nam ją za pomocą wiadomości SMS.

  O drugiej nagrodzie, czyli 100 zł w gotówce, dowiemy się w tym samym terminie – przy czym bank wyśle nam maila z instrukcją odbioru przelewu. Będziemy bowiem musieli podać swoje dane (w tym numer konta) na którym trafi przelew. Powinniśmy to zrobić do 27.09, natomiast przelew dotrze do nas do 30.09.2020.

  Jeśli chodzi o ostatnią część nagrody, to zostaniemy poinformowani o jej przyznaniu do 23.11, natomiast przelew trafi do nas do 30.11. Tu już nie będzie konieczności ponownego uzupełniania danych do jej odbioru.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   One Comments “270 zł za założenie darmowego Konta od BNP Paribas

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *