fbpx

  250 zł za założenie darmowego konta od BNP Paribas

  7 mar    Konto osobiste
  250 zł premii BNP Paribas

  Do wzięcia 250 zł w najnowszej promocji konta osobistego BNP Paribas. Bardzo proste warunki do spełnienia. Przystąp do promocji, aby zrekompensować sobie ostatnie straty przez koronawirusa.

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. NOWA PROMOCJA TU

  Jak skorzystać z promocji: Przedwiośnie z kontem

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 18.03.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 31.03.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Umowę podpisujemy SMSem przez serwis Autenti, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty. Autenti to serwis umożliwiający szybko online podpisać umowę z bankiem (trzeba przygotować skan dowodu osobistego).

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków na całą Polskę. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć, bo tak wysokiej premii w BNP nie było już od dawna!

  Warunki: 250 zł po spełnieniu kilku prostych warunków

  Premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł na start, za podpisanie umowy w wyznaczonym terminie.

  Kolejną, czyli 100 zł, otrzymamy za wykonanie w kwietniu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymanie wpływów min. 1000 zł.

  Kwota transakcji jest bez znaczenia (może to być nawet 1 zł). Muszą to być zwykłe transakcje w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Nie mogą to być wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

  Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

  Drugą nagrodę, w wysokości aż 100 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz tych poniżej:

  • za ponowne otrzymanie wpływów na konto min. 1000 zł (na identycznych zasadach jak w kwietniu) oraz za wykonanie min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie).

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir, np. na swoje konto w innym banku. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.04.2020. O drugiej dowiemy się do 27.05.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 26.04.2020.

  Wypłata nagrody nastąpi do każdego końca miesiąca. Wtedy już nie musimy nic podawać – organizator będzie wiedział, gdzie wysłać przelew.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *