fbpx

  250 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

  17 sty    Konto osobiste
  konto bnp pariba

  Pierwsza w tym roku promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego możemy otrzymać w prosty sposób 250 zł premii w gotówce 🙂

  Razem w karnawale z BNP Paribas

  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.01.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.02.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

  250 zł w dwóch ratach

  Tytułowa nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości GOonline lub GOmobile w lutym 2021 oraz
  • wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty również w lutym 2021

  W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

  A jak zgarnąć pozostałe 150 zł? Wystarczy, że spełniliśmy powyższe warunki oraz, dodatkowo, w marcu 2021:

  • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości GOonline lub GOmobile,
  • wykonamy min. 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty oraz
  • otrzymamy wpływy na min. łącznie 500 zł

  Dwa pierwsze warunki są więc identyczne jak w lutym, natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Informacja mailowa o zgarnięciu każdej z premii trafi do nas, odpowiednio, do: 22.03 oraz 26.04.2021. Po otrzymaniu pierwszego maila będziemy mieć czas do 28.03 na uzupełnienie danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas do 31.03, natomiast drugi – do 30.04.2021.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *