fbpx

  250 zł premii za założenie darmowego Konta w BNP Paribas

  4 sty    Konto osobiste
  250 zł premii za konto w BNP Paribas

  Ruszyła noworoczna promocja BNP Paribas. Kiedy dwukrotne zapewnimy wpływy oraz dokonamy łącznie 10 transakcji kartą na dowolne kwoty zgarniemy 250 zł premii. W gotówce 😉

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. NOWA PROMOCJA 350 zł za ZAŁOŻENIE KONTA W BNP PARIBAS

  Noworoczne konto

  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.01.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 29.01.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

  Umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  250 zł w dwóch transzach

  Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, zyskamy za fakt podpisania umowy oraz wykonanie w lutym 2020:

  • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz
  • zapewnienie wpływów na łącznie min. 1000 zł

  Jeśli chodzi o pierwszy warunek, to kwota transakcji nie ma znaczenia – warunki są więc super proste (niektórzy są je w stanie spełnić bardzo szybko dzięki kasie samoobsługowej w markecie). Z drugiej strony pamiętajmy, że bank bierze pod uwagę jedynie realne, najzwyklejsze płatności w sklepach, marketach, w paliwach czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

  Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to zgodnie z regulaminem akceptowane są bowiem wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  A co z drugą nagrodą? 150 zł zgarniemy po spełnieniu identycznych warunków w marcu 2020 – czyli wykonanie 5 płatności kartą na dowolne kwoty oraz otrzymanie wpływów min. 1000 zł.

  I to tyle! Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.03.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 25.03 na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Sama premia trafi do nas do 31.03.2020.

  O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni 20.04.2020. Przelew trafi do nas do 30.04.2020.

  Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

  Prowadzenie konta jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

  Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza 🙂

  Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

  Złóż wniosek o konto w BNP Paribas za 250 zł premii

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   One Comments “250 zł premii za założenie darmowego Konta w BNP Paribas

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *