fbpx

  220 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium

  5 lip    Konto osobiste
  Konto w Millennium

  W Banku Millennium wystartowała kolejna promocja przygotowana dla nowych klientów. Za założenie Konta 360° możemy otrzymać 220 zł w formie łatwej premii.

  Poczuj swobodę i zyskaj z Kontem 360°

  Jak skorzystać z promocji?

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

  • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
  • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

  Od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, klienci posiadający konto w Eurobanku również są zaliczani do klientów Banku Millennium.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.

  Przystąp do promocji

  Wniosek powinniśmy złożyć do 31.08, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

  Warunki: 200 zł na łatwych warunkach

  Proste do spełnienia waruni. Do 31.08.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Tutaj możemy aktywować w każdym dniu po podpisaniu umowy.

  Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta we wrześniu, październiku i listopadzie. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów 🙂

  A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy. Dobra opcja (zwłaszcza w czasach lockdownu) to też podpięcie jej do jakiejś comiesięcznej subskrypcji typu Netflix / VOD / HBO GO itp.

  I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 31.12.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

  Dodatkowe 20 zł na goodie

  Dodatkowo każdy nowy klient, który zawrze umowę o promocyjne konto w terminie, otrzyma również dodatkowe 20 zł w formie środków cashback goodie. Do 30.09.2020 otrzymamy SMSem kod o wartości 20 zł wraz z instrukcją jego użycia.

  Generalnie bank mówi, że będą to środki które powiększają nasze saldo w aplikacji goodie o 20 zł. Zgromadzone środki będzie można przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale dopiero po uzbieraniu 21 zł. Oznacza to, że złotówkę powinniśmy zarobić samodzielnie, w ramach korzystania z cashbacku na goodie za zakupy w różnych sklepach.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *