fbpx

  210 zł od BNP Paribas za zakupy z domu

  25 kw.    Konto osobiste
  210 zł z BNP Paribas

  Kolejna promocja premiująca zakupy zdalne w BNP Paribas. Za założenie konta osobistego (online), zapewnienie wpływów oraz wykonanie 12 transakcji BLIK otrzymamy 210 zł! 🙂

  PROMOCJA ZAKOŃCZONA. NOWA PROMOCJA 200 zł TU.

  Jak skorzystać z promocji: Kupuj z domu

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

  Jeśli spełniasz powyższe warunki to wystarczy, że do 30.04.2020 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla Ciebie linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 22.05.2020.

  Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie kurier. Dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymasz zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum (przesyłkę można poddać dezynfekcji).

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 4000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Pośpiesz się!

  Warunki: 210 zł w gotówce

  Premia dzieli się na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

  • wykonanie min. 6 transakcji BLIK w maju oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł również w maju

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to jako transakcje BLIK rozumiemy:

  transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z Usługą BLIK

  Pomimo więc, że promocja sugeruje „zakupy z domu”, to wszystko wskazuje na to, że wystarczą zwykłe przelewy BLIK.

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Drugą nagrodę, czyli 110 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz ich ponowne spełnienie w czerwcu.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 19.06.2020. O drugiej dowiemy się 24.07.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.06.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

  Wypłata nagrody nastąpi do 30.06, a kolejnej – do 31.07. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *