fbpx

  200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro za założenie konta w BNP Paribas

  16 kw.    Konto osobiste
  200 zł od BNP Paribas

  Świetna wiadomość: BNP Paribas z kolejną promocją przystosowaną do obecnej sytuacji epidemicznej. Za założenie konta osobistego (zakładamy online) możemy zgarnąć 200 zł w gotówce lub 250 zł w formie e-kodu do wykorzystania na Allegro 🙂

  PROMOCJA 210 zł ZA ZAKUPY. NOWA PROMOCJA TU

  Jak skorzystać z promocji: Nadal zostań w domu

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 26.04.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) będziemy mieć czas maksymalnie do 16.05.2020.

  Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum (przesyłkę można poddać dezynfekcji).

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  Warunki:: 200 zł w gotówce

  Podczas przystępowania do promocji zobowiązani będziemy do wyboru nagrody, o którą walczymy. Zależnie od tego czy wybierzemy 200 zł w gotówce czy 250 zł do wykorzystania na Allegro, to warunki zgarnięcia premii będą się nieco różnić.

  Aby więc zdobyć pierwsze 50 zł w gotówce konieczne będzie wykonanie w maju:

  • min. 1 przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz
  • wykonanie min. 2 transakcji BLIK oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir z konta osobistego, np. na swoje konto w innym banku. Jeśli chodzi o transakcje BLIK – każda inicjowana przez nas (przelew, płatność) jest OK. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Drugą nagrodę, czyli 150 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz ich ponowne spełnienie w czerwcu.

  Warunki: 250 zł na Allegro

  Jeśli natomiast chodzi o warunki wymagane do zdobycia kodu Allegro, to są one niemal identyczne, jak w wersji gotówkowej – z tą różnicą, że musimy wykonać kilka transakcji więcej.

  Aby więc zdobyć pierwsze 100 zł powinniśmy wykonać w maju:

  • min. 3 przelewy z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz
  • wykonanie min. 3 transakcji BLIK oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł

  Aby zdobyć drugą nagrodę (150 zł) powinniśmy powtórzyć te same czynności w czerwcu.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  I to tyle! Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 22.06.2020. O drugiej dowiemy się 24.07.2020. Musimy jedynie pamiętać, że (w przypadku premii gotówkowej) w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.06.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

  Wypłata nagrody nastąpi do 30.06, a kolejnej – do 31.07. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

  W przypadku kodów Allegro wysyłka nastąpi za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *