fbpx

  200 zł majowej premii od BNP Paribas

  5 maj    Konto osobiste
  200 zł premia

  Majowa premia ruszyła, promocja BNP Paribas z łatwą premią.  Za założenie konta osobistego (online), zapewnienie wpływów, wykonanie 4 transakcji kartą i 4 transakcji BLIKiem zgarniemy 200 zł! 

  PROMOCJA TYLKO DO 17.05 lub WYCZERPANIA 3000 PROMOCYJNYCH WNIOSKÓW.

  Jak skorzystać z promocji: Majowa premia

  Do skorzystania z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.05.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Umowę podpisujemy online (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti), natomiast kurier przywozi nam tylko kartę debetową – którą należy aktywować do 5.06.2020. Aktywacja karty jest równoznaczna z aktywacją konta.

  Przystąp do promocji

  Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  Warunki: 200 zł w gotówce

  Premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

  • wykonanie min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą w czerwcu oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł również w czerwcu

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to kwota transakcji nie ma znaczenia. Istotne tylko, aby były to zwykłe, realne transakcje kartą w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

  Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

  Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  Drugą nagrodę, czyli 100 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

  • wykonanie min. 4 transakcji BLIK w lipcu oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł również w lipcu

  Warunki są więc analogiczne jak wcześniej. Różnica jest tylko taka, że tym razem musimy wykonać 4 płatności BLIK (a nie kartą). Pozostałe warunki są te same (chodzi o realne transakcje w sklepach i internecie).

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 19.07.2020. O drugiej dowiemy się 24.08.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.07.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

  Wypłata nagrody nastąpi do 31.07, a kolejnej – do 31.08. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

  Konto godne polecenia

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *