fbpx

  150 zł w gotówce lub 250 zł na Orlen za założenie konta w BNP Paribas

  3 cze    Konto osobiste
  Na stacji korzyści

  Kolejna promocja banku BNP Paribas, w której możemy otrzymać jedną z dwóch nagród. Do zdobycia czeka na nas 150 zł w gotówce albo 250 zł w formie karty paliwowej Orlen.

  Jak skorzystać z promocji: Na stacji korzyści

  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.06.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Umowę podpisujemy online (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti), natomiast kurier przywozi nam tylko kartę debetową – którą należy aktywować do 15.07.2020. Aktywacja karty jest równoznaczna z aktywacją konta.

  Przystąp do promocji

  Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

  150 zł w gotówce

  Podczas przystępowania do promocji zobowiązani będziemy do wyboru nagrody, o którą walczymy. Zależnie od tego czy wybierzemy 150 zł w gotówce czy 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen, to warunki zgarnięcia premii będą się nieco różnić.

  Aby więc zdobyć pierwsze 75 zł w gotówce konieczne będzie wykonanie w lipcu:

  • min. 3 przelewów z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz
  • wykonanie min. 3 transakcji BLIK oraz

  Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir z konta osobistego, np. na swoje konto w innym banku. Jeśli chodzi o transakcje BLIK – każda inicjowana przez nas płatność (w sklepie, internecie) jest OK.

  Drugą nagrodę, czyli kolejne 75 zł premii, otrzymamy za spełnienie nieco innych warunków w sierpniu:

  • min. 3 przelewy z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz
  • zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł

  Zasady przelewów są identyczne jak miesiąc wcześniej. Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

  250 zł w formie karty paliwowej Orlen

  Jeśli natomiast chodzi o warunki wymagane do zdobycia karty paliwowej Orlen, to są one podobne, jak w wersji gotówkowej – z tą różnicą, że musimy wykonać kilka transakcji więcej.

  Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu, powinniśmy wykonać:

  • min. 5 przelewów z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej oraz
  • min. 5 transakcji BLIK oraz
  • zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł

  Warunki poszczególnych czynności są takie same, jak opisałem w części gotówkowej.

  Kiedy otrzymam nagrodę?

  I to tyle! Jeśli wybraliśmy gotówkę, to wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.08.2020. O drugiej dowiemy się 24.09.2020. Musimy jedynie pamiętać, że (w przypadku premii gotówkowej) w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 26.08.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

  Wypłata nagrody nastąpi do 31.08, a kolejnej – do 30.09. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

  W przypadku kart paliwowych Orlen procedura będzie podobna, tylko przesunięta o miesiąc (w końcu zgarniamy od razu jedną nagrodę, a nie w częściach). Do 24.09 zostaniemy poinformowani o przyznaniu nagrody, natomiast do 29.09 będziemy musieli zalogować się do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru karty paliwowej. Ta zostanie nam nadana 30.09 pocztą.

  ByMariusz Małachowski

  Doradzam i wyszukuję Oferty Promocyjne w Bankach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   *